Ceník účetních služeb

Ceny přizpůsobujeme individuálním potřebám svých klientů. Někdo to rád paušálně a o nic se nestarat, někdo chce platit od kusu. A nebo od každého trochu. Suma sumárum, vedení účetnictví pro živnostníky obvykle vyjde na 1900 - 4100 Kč.

Účetní full servis pro malé firmy platící DPH se pohybuje okolo 6500 - 9800 Kč. Tato částka zahrnuje pochůzky na úřadech i zpracování a odeslání všech potřebných účetních dokumentů na příslušná místa. Zkrátka vše pro vaše pohodlí.

Proč se to za ty peníze vyplatí? Protože ušetříte aspoň 50 tisíc za rok

Protože na těchto papírech stráví netrénovaný člověk mládí, nebo tam udělá chybu. My už ne. Protože máme nastavené dobré kontrolní mechanismy u sebe i u klientů.

A navíc, neřešíte účetní jako zaměstnance (dovolené, zástupy, nedej bože výpověď), nemusíte je každý rok 3x posílat na školení, nekupujete účetní software ani jejich každoroční aktualizace. I u malých živnostníků outsourcigem účetnictví ušetříte přes 50 tisíc.

 

Domluvte si
schůzku

Našich služeb již využili:

"Své účetní povinnosti jsem si několik let spravoval vlastními silami. Když mi ale firma EPOS Třebová spočítala, kolik peněz navíc odvádím do státní podkladny, rozhodl jsem se věnovat své práci naplno a účetnictví přenechat raději odborníkům."

Martin Škroch | živnostník