Potěšení je na naší straně

Já a moje žena si myslíme, že by lidé měli dělat to, co umějí nejlépe. Umíte pracovat s kůží? Šijte boty. Umíte péct ty nejlepší koblihy pod sluncem? Pečte koblihy.

Dělejte cokoliv, ale prosím, nepapírujte. Proč? Protože to chceme dělat za vás.

Nás to baví, my to umíme. Už 20 let.

Jsme rodinná firma, zakládáme si na osobním přístupu, preciznosti a pohodlí. Nechceme odbývat své klienty jako na běžícím páse, nechceme se honit za většími zisky na úkor kvality naší práce. Proto pečujeme jen o 30 živnostníků a firem. Zato však se vším všudy.

Spravujeme jejich účetnictví, vyřizujeme daňová přiznání a zpracováváme zaměstnanecké smlouvy včetně všech záležitostí okolo. Samozřejmě elektronicky.

Co ale vyřídíme osobně, jsou vaše úřední pochůzky. Takže zatímco vy se budete věnovat svému podnikání, na schůzkách s úředníky vás zastoupí účetní profesionál s právnickou průpravou.

Domluvte si
schůzku

Našich služeb již využili:

"“S firmou Epos spolupracujeme již 8 let a od chvíle, kdy se ujali našeho účetnictví, vzrostly naše zisky. Ne proto, že by snad dělali účetní podfuky, ale proto, že teď máme mnohem víc času na práci, která nám vydělává! Je to jako stavět hrad z písku a vědět, že vám máma ty tepláky vypere."

Alois Novák | instalatér